Exciter - Unveiling The Wicked (LP, Album)

Conditie:
Media:  Mint (M)
Hoes:  Near Mint (NM or M-)

Bekijk onze uitleg over de conditie hier.

Wat betekent de beoordeling van de plaat?

Wij beoordelen elke plaat volgens de Goldmine Standard. Volledige uitleg vind je hier.

M (Mint) – Onbespeeld, nog verzegeld in originele verpakking.

NM (Near Mint) – Enkele keren gedraaid, geen fouten; hoes vrijwel als nieuw.

VG+ (Very Good Plus) – Lichte gebruikssporen, speelt uitstekend; hoes met minimale slijtage.

VG (Very Good) – Duidelijk gebruikt, hoorbare ruis of tikjes; hoes met slijtage.

G (Good) – Veel afgespeeld, storende ruis mogelijk; hoes met duidelijke beschadiging.

Generic – Originele hoes is verloren, dus de plaat komt in een generieke binnenhoes.

Comments:
NEW
€27,99
€25,99

Inclusief belasting. Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen

×

Verzendbeleid

Hoe lang het duurt om te versturen hangt af van jouw adres en de verzendmethode die je hebt geselecteerd. Verzending in Nederland, België en Duitsland duurt meestal 1 tot 2 dagen, terwijl internationale verzending 1 tot 4 weken kan duren. Je ontvangt een track & trace code zodra je bestelling is verzonden, zodat je de status kunt volgen.

Op voorraad

Wil jij deze plaat cadeau geven?

Genre: Rock
Style: Thrash, Heavy Metal

Tracklist:
A1. Breakdown The Walls
A2. Brainstorm
A3. Die In The Night
A4. (I Hate) School Rules
A5. Shout It Out
. Side Metal:
B1. Invasion / Waiting For The Dark
B2. Living Evil
B3. Live Fast, Die Young
B4. Mission Destroy

General notes about this release (please note: our version may differ a little. see the comments above):

. Side Heavy:
×